Majestic Dream Home In The Heart Of Budapest

  • 119 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Το διαμέρισμα Majestic Dream Home In The Heart Of Βουδαπέστη απέχει μόλις 1 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Σταθμός Nyugati και μόνο 9 λεπτά με τα πόδια από τη Βασιλική του Αγίου Στεφάνου.

Οι επισκέπτες του διαμερίσματος Majestic Dream Home In The Heart Of Budapest έχουν πρόσβαση στον χώρο καθιστικού με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα.

Το διαμέρισμα Majestic Dream Home In The Heart Of Budapest παρέχει στους επισκέπτες παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο για να μπορούν να ετοιμάζουν τα γεύματά τους.

Η Ουγγρική Κρατική Όπερα απέχει μόλις 450 μέτρα από αυτό το διαμέρισμα, ενώ ο Λόφος του Κάστρου είναι σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Οι επισκέπτες μπορούν να επισκεφθούν τα Λουτρά Széchenyi, που βρίσκονται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Η στάση λεωφορείων Nyar utca είναι σε απόσταση μόλις 650 μέτρων και ο σταθμός του μετρό Bajcsy-Zsilinszky Street σε απόσταση περίπου 900 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Majestic Dream Home In The Heart Of Βουδαπέστη
Budapest Three-Bedroom Collection - Modern, Cozy & Chic
Τιμή μόνο για κινητά

Budapest Three-Bedroom Collection - Modern, Cozy & Chic

10
Εξαιρετικό 4 σχόλια
97 μ από το κατάλυμα
Retro Getaway Kiraly Street Heart Of The City
Τιμή μόνο για κινητά

Retro Getaway Kiraly Street Heart Of The City

149 μ από το κατάλυμα
Grand City Nest Studio In Kiraly Street With Ac
Τιμή μόνο για κινητά

Grand City Nest Studio In Kiraly Street With Ac

149 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Western Railway Station
    900 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: από 01:00 έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Majestic Dream Home In The Heart Of Budapest;
      Το διαμέρισμα Majestic Dream Home In The Heart Of Budapest βρίσκεται κοντά σε Βασιλική Αγ. Στεφάνου.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Majestic Dream Home In The Heart Of Budapest;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Majestic Dream Home In The Heart Of Budapest περιλαμβάνουν Κάστρο της Βούδας, Αλυσιδωτή γέφυρα καθώς και Κέντρο Μινιατούρων Miniversum.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Majestic Dream Home In The Heart Of Budapest;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Majestic Dream Home In The Heart Of Budapest θα είναι 168€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν New York Cafe και Trófea Downtown και απέχουν μόνο 9 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Western Railway Station
    900 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Majestic Dream Home In The Heart Of Βουδαπέστη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο